צור קשר

מלא את פרטייך ואחד מנציגנו יחזור אלייך בהקדם.

שם
טלפון
אימייל
הודעה

הודעות אתר עו"ד גל מויאל ושות'

  • Real Estate Tour - N.Y המשרד נערך לנסיעת משקיעים בניו יורק מספר משתתפים מוגבל. ניתן ליצור קשר באמצעות האתר פרטים ראשוניים...
  • בקרוב בקרוב אתר אינטרנט חדש ומפורט בנושא פונדקאות בארה"ב
  • הודעה חשובה! המשרד מאגד בימים אלו נכי צה"ל המתגוררים בחו"ל לשם הגשת עתירה בעלת משמעות ציבורית נרחבת...

נדל"ן בארה"ב

במהלך השנים בהן התגורר מייסד המשרד בארה"ב, נוצרו קשרים מקצועיים עם משרד עורכי הדין 
Hines & Allen  העוסק דרך קבע בייצוג רוכשי נדל"ן באזור  Up-State New York וה- Finger Lakes (אגמי האצבעות) ובפרט אזור העיירה אית'קה (Ithaca) מקום מושבה של אוניברסיטת קורנל (Cornell) היוקרתית. למשרד קשרים מקצועיים עם אנשי  נדל"ן מן האזורים הנ"ל, כמו גם חברות ניהול, יועצי מס, מתכננים, אדריכלים, קבלנים ומתווכים.

בין היתר, המשרד מקיים קשריים מקצועיים עם Re-Max In Motion)  Amanda K. Ryen-Yowhan)
ו- Carol Bushberg-Real Estate
שני משרדי תיווך וותיקים  מאזור העיירה אית'קה, ועם אנשי ניהול הנדל"ן מאתר הסקי  והנופש- Greek Peak ו- Hope Lake Lodge הממוקם כ- 20 דקות נסיעה מן העיירה אית'קה. בנוסף, מקיים המשרד קשרים מקצועיים עם אנשי נדל"ן מאזור העיר Ann Arbor,Michigan, מקום מושבה של אוניברסיטת מישיגן היוקרתית (University of Michigan).


המשרד מספק שירותים משפטיים בשיתוף פעולה עם המשרדים הנזכרים לעיל, לאלו המעוניינים ברכישת נדל"ן איכותי במקומות הנ"ל, ומעוניינים בהשקעה לטווח ארוך, או למטרות נופש, שכירות או רילוקיישן ובכלל זה, בתי מגורים, דירות להשכרה, עסקאות טיים-שר (Fractional ownership), שטחים פתוחים, נדל"ן מסחרי ועוד. בין היתר משמש המשרד כחוליה מקשרת בין רוכשים פוטנציאלים עם משרדי הנדל"ן המובילים, מספק שירותי תרגום וייעוץ משפטי,  כמו גם ליווי תהליך הרכישה מתחילתו ועד סופו.

להתרשמות נוספת בנושא נדל"ן באזור אגמי האצבעות, ראה לינקים לאתרים הבאים:

http://www.carolbushberg.com
http://www.amandakryen.remaxagent.com
http://greekpeak.net/real-estate
http://www.visitithaca.com